NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Všechny cvičence a jejich rodiče prosíme o urychlené vyřízení restů v členských příspěvcích.

Prázdniny se pomalu ale jistě chýlí ke konci, s nímž přichází také začátek nové tréninkové sezóny. Startujeme jako vždy uprostřed září – na první trénink se tak můžete těšit 14. září 2009.

Letošní letní soustředění klubu Shotokan karate Chrudim se konalo tradičně ve sportovním areálu Tesla Vršov v Horním Bradle se startem velkých prázdnin – od 4. do 11. července. Ohlédněme se krátce zpátky za tímto velice přínosným prázdninovým týdnem.

1 12 24 28 29 30 31 32 33 34 35 46