NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2020/2021 je otevřen. Tréninky pro náborovou skupinu začnou v říjnu, pokud bude dostatečný zájem a bude naplněna kapacita. Do náboru přijímáme děti ve věku 8+ let. Pro více informací kontaktujte některého z trenérů.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Výprava z našeho klubu se letos zúčastní tradičního čtyřdenního semináře Shotokan kata Keikokai zaměřeného na cvičení kata pod vedením prvotřídních instruktorů. Podívejte se na propozice a připojte se! Exkluzivním instruktorem letošního ročníku je Koichi Sugimura (7. Dan JKA), hlavní instruktor JKA Švýcarsko.

Nevíte, kde sehnat obi (pásek), karate-gi (kimono), nebo jakékoliv jiné vybavení pro cvičení bojových umění? My Vám poradíme.

Kdo dosud neodevzdal přihlášku nebo nezaplatil a má zájem zúčastnit se letošního klubového soustředění v Horním Bradle, má možnost tak učinit nejpozději do úterý 31. března. Přihlášky bez uhrazeného poplatku bohužel nemůžeme přijmout. Děkujeme.

Ve čtvrtek 2. dubna od 17 hodin se ve velké tělocvičně ZŠ U Stadionu uskuteční zkoušky na 9. – 4. kyu.

Zúčastnili jsme se avizovaného semináře se shihanem Ochim ve dnech 21. – 22. února 2009. Můžete se podívat na fotky.

1 11 21 26 27 28 29 30 31 32 40