NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Na poslední listopadový víkend byl naplánován Karate – P Klubem Milevsko seminář zaměřený na řízené formy kumite (zápasu). Tuto akci si samozřejmě nemohlo chrudimské karate nechat ujít, a tak jsme se vydali v sobotu na dlouhou cestu vstříc malebným jižním Čechám.

Klub Shotokan karate Chrudim Vás srdečně zve na tradiční Vánoční exhibici bojových umění karate-do a allkampf-jitsu, která se uskuteční v neděli 20. prosince od 10 do 11:30 hodin v tělocvičně ZŠ U Stadionu.

Jako každý rok i letos proběhne vánoční seminář sebeobranného systému allkampf-jitsu otevřený i pro naprosté laiky z řad široké veřejnosti. Akce se uskuteční v sobotu 19. prosince od 10 do 18 hodin v tělocvičně na ZŠ U Stadionu.

Dvě karatistky Nikola Tajzlerová a Kristýna Ditrichová reprezentovaly náš klub na Mistrovství ČR, které se uskutečnilo 7. listopadu v Táboře.

1 12 23 26 27 28 29 30 31 32 34 45