NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Dvě karatistky Nikola Tajzlerová a Kristýna Ditrichová reprezentovaly náš klub na Mistrovství ČR, které se uskutečnilo 7. listopadu v Táboře.

Druhou důležitou akcí ve stejném termínu, na níž výprava z našeho klubu také vyrazí, je 3. Národní seminář allkampf-jitsu v Plzni.

Za 14 dnů čekají náš klub dva důležité semináře. Jedním z nich je seminář JKA karate v Milevsku, který se koná 28. – 29. listopadu.

2. října, v den, který OSN vyhlásila podle Gándhího narození Mezinárodním dnem nenásilí, vyšel z novozélandského Wellingtonu historicky první Světový pochod za mír a nenásilí.

Allkampf-jitsu Česká republika pořádá již 8. otevřené MČR v disciplíně Fighting. Akce se koná 31. října 2009 v Kralupech nad Vltavou.

1 12 24 27 28 29 30 31 32 33 35 46