NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2020/2021 je otevřen. Tréninky pro náborovou skupinu začnou v říjnu, pokud bude dostatečný zájem a bude naplněna kapacita. Do náboru přijímáme děti ve věku 8+ let. Pro více informací kontaktujte některého z trenérů.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Ve čtvrtek 7. května odpadají tréninky skupin Začátečníci i Pokročilí z důvodu účasti trenérů na avizovaném semináři Shotokan kata Keikokai v Českém Krumlově.

Z důvodu trvajících statických problému tělocvičen na ZŠ U Stadionu se budou všechny tréninky od 14. dubna až do odvolání konat na japexu (cvičební chodbě před tělocvičnami). Přijďte!

Z důvodu statických problému tělocvičen na ZŠ U Stadionu je jejich provoz dočasně pozastaven, v týdnu od 6. dubna tedy v těchto prostorách odpadají tréninky všech skupin klubu. Sledujte proto prosím internet, o případných náhradních řešeních Vás zde budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

1 11 21 25 26 27 28 29 30 31 40