Otevíráme NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2022/2023.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Jménem našeho sportovního klubu Shotokan karate Chrudim bych Vám rád popřál mnoho dobré energie do nadcházejícího roku 2009.

Jako každý rok ve vánočním čase, i letos do našeho dojo zavítají přátelé z chomutovského Tiger Relax Clubu a povedou regionální seminář allkampf-jitsu a zkoušky na STV.

Zveme Vás na tradiční vánoční prezentaci klubu a exhibici bojových umění karate-do a allkampf-jitsu, která se uskuteční v neděli 14. prosince od 10 do 12 hodin ve velké tělocvičně ZŠ U Stadionu.

1 12 22 31 32 33 34 35 36 37 43