NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2021/2022 nebude otevřen.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Jako již tradičně i letos jsme pro přátele bojových umění a příbuzné našich cvičenců opět připravili ukázky toho, co jsme se již naučili. V neděli 20. prosince v 10 hodin dopoledne tak mohla začít Vánoční exhibice 2009.

Na poslední listopadový víkend byl naplánován Karate – P Klubem Milevsko seminář zaměřený na řízené formy kumite (zápasu). Tuto akci si samozřejmě nemohlo chrudimské karate nechat ujít, a tak jsme se vydali v sobotu na dlouhou cestu vstříc malebným jižním Čechám.

Klub Shotokan karate Chrudim Vás srdečně zve na tradiční Vánoční exhibici bojových umění karate-do a allkampf-jitsu, která se uskuteční v neděli 20. prosince od 10 do 11:30 hodin v tělocvičně ZŠ U Stadionu.

Jako každý rok i letos proběhne vánoční seminář sebeobranného systému allkampf-jitsu otevřený i pro naprosté laiky z řad široké veřejnosti. Akce se uskuteční v sobotu 19. prosince od 10 do 18 hodin v tělocvičně na ZŠ U Stadionu.

1 11 22 23 24 25 26 27 28 32 42