NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2021/2022 nebude otevřen.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

V 2. části článku si můžete přečíst o metodách výcviku, jeho zdravotních účincích a také o vnitřních aspektech praxe karatedo.

Pět závodníků z našeho klubu se v sobotu 1. listopadu zúčastnilo 13. Mistrovství České republiky JKA karate v Českých Budějovicích.

Na letošní Mistrovství České republiky, které se koná v sobotu 1. listopadu v Českých Budějovicích, se z Národních pohárů nominovalo celkem 7 závodníků klubu Shotokan karate Chrudim.

V sobotu 18. října se naše výprava zúčastnila 2. kola Národního poháru dorostu, juniorů a seniorů v Neratovicích. Tomáš Zajíc se zde nominoval na Mistrovství republiky v disciplíně kata i kumite.

V sobotu 11. 10. 2008 vyrazila naše výprava ve složení Jan Štěpán, Tomáš Zajíc, David Cvrček a Veronika Pochobradská sbírat první zkušenosti na již avizované závody do Kralup nad Vltavou.

1 12 22 33 34 35 36 37 38 39 43