NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Jako každý rok ve vánočním čase, i letos do našeho dojo zavítají přátelé z chomutovského Tiger Relax Clubu a povedou regionální seminář allkampf-jitsu a zkoušky na STV.

Zveme Vás na tradiční vánoční prezentaci klubu a exhibici bojových umění karate-do a allkampf-jitsu, která se uskuteční v neděli 14. prosince od 10 do 12 hodin ve velké tělocvičně ZŠ U Stadionu.

Tento víkend se nám sešly hned dvě významné akce. Seminář japonského instruktora JKA karate Shinjiho Akity v dalekém Českém Krumlově a Národní seminář allkampf-jitsu v Chomutově.

1 12 24 34 35 36 37 38 39 40 46