NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2020/2021 je otevřen. Tréninky pro náborovou skupinu začnou v říjnu, pokud bude dostatečný zájem a bude naplněna kapacita. Do náboru přijímáme děti ve věku 8+ let. Pro více informací kontaktujte některého z trenérů.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Tak se nám sice pomalu, ale přece blíží začátek nového školního roku a s ním i naše tréninky. Ten letošní bude ve znamení větších změn; více ale prozradíme až v září – nechte se překvapit! ;)

Letošní soustředění – letní tábor našeho klubu v Horním Bradle – Vršově ve dnech 28.6.- 5.7. 2008 se mimořádně vydařil. Počasí nám přálo, takže 58 členů klubu a přátel z Chomutova prožilo náročný a zajímavý týden.

Tak tradiční klubové soustředění na Bradle se nám pomalu blíží. Podívejte se proto raději ještě jednou na lednové propozice, ať si s sebou nezapomenete nic vzít.

Výběr našeho klubu (v sestavě Tomáš Zajíc, Vít Ronovský, Magda Hotrová, Nikola Tajzlerová, Kristýna Dittrichová, Pavel Šídlo a Jiří Kostelecký) vystoupil minulý pátek 23. května na představení volnočasových aktivit pro děti zvaném Bambiriáda.

1 11 21 30 34 35 36 37 38 39 40