NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

V pondělí 5.12.2022 odpadá trénink z důvodu rekonstrukce podlahy v tělocvičně.

Trénink ve čtvrtek 8.12. by měl normálně proběhnout.

Jeden z našich bývalých členů nabízí k odkoupení karate-gi a bílé + žluté obi. Karate-gi je velikosti 3/160 a je málo používané.

V případě zájmu nás kontaktujte na klubovém emailu: info@shotokan-karate-chrudim.cz a předáme Vám kontakt na prodávajícího.

Zveme Vás na tradiční seminář se Shinji Akitou (6.Dan JKA), kterého se každoročné účastníme. Letos v Českém Krumlově v termínu 19.-20.11.2022.

Info u trenérů a v následujících propozicích: Propozice Akita 2022

Prvním tréninkem 12.září 2022 zahajujeme také nábor nových členů! Pokud se chcete naučit karate stylu Shotokan a základy sebeobrany, neváhejte se přidat mezi nás. Přijďte se podívat na kterýkoliv trénink v průběhů září a října. Tréninky probíhají každé pondělí a čtvrtek 17:00–18:30h v ZŠ U Stadionu.

Nábor je vhodný zejména pro děti a to od první třídy ZŠ (od 7 let a více).

Kontaktovat nás může na emailu: info@shotokan-karate-chrudim.cz

1 2 3 4 5 6 12 24 35 46