NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2021/2022 nebude otevřen.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Letos se opět vypravíme do Štěrboholské sportovní haly na seminář se shihanem Hideo Ochim (9.Dan JKA).

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na naši Vánoční prezentaci. Brzy se můžete těšit na fotky z průběhu.

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prezentaci klubu, která se koná za podpory Města Chrudimě

K vidění budou ukázky základních technik, kata, řízeného i volného kumite a praktické sebeobrany. Hostem je tradičně Jan Michánek, který povede odpolední trénink.

Láďa do našeho klubu přišel před cca dvěma lety, aby si rozšířil své znalosti bojových umění. Už v té době měl mnoho zkušeností z Juda a Jiu-Jitsu ve kterých i závodil. Nyní se Láďa věnuje BJJ a karate. Letošní rok opět intenzivně závodí a reprezentuje náš klub Shotokan Karate Chrudim.

O víkendu jsme se zúčastnili tradičního podzimního semináře se senseiem Shinji Akitou (6. Dan) v Táboře. Sensei má tréninky zaměřené především na základní techniky a ladění drobných detailů, díky kterým se technniky stávají efektivní a maximálně účinné. Nemusí se to tak zdát, ale často je to velmi náročné na provedení, ať už kvůli koordinaci nebo fyzickým limitům každého jedince.

1 2 3 4 5 6 11 21 31 41