NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2021/2022 nebude otevřen.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prezentaci klubu, která se koná za podpory Města Chrudimě

K vidění budou ukázky základních technik, kata, řízeného i volného kumite a praktické sebeobrany. Hostem je tradičně Jan Michánek, který povede odpolední trénink.

Láďa do našeho klubu přišel před cca dvěma lety, aby si rozšířil své znalosti bojových umění. Už v té době měl mnoho zkušeností z Juda a Jiu-Jitsu ve kterých i závodil. Nyní se Láďa věnuje BJJ a karate. Letošní rok opět intenzivně závodí a reprezentuje náš klub Shotokan Karate Chrudim.

O víkendu jsme se zúčastnili tradičního podzimního semináře se senseiem Shinji Akitou (6. Dan) v Táboře. Sensei má tréninky zaměřené především na základní techniky a ladění drobných detailů, díky kterým se technniky stávají efektivní a maximálně účinné. Nemusí se to tak zdát, ale často je to velmi náročné na provedení, ať už kvůli koordinaci nebo fyzickým limitům každého jedince.

Pro školní rok 2019/2020 spouštíme nábor dětí do začátečnické skupiny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

První trénink bude 3.října. Těšíme se na Vás!

1 2 3 4 5 6 7 8 12 22 33 43