Prázdniny se chýlí ke konci, s nímž přichází také začátek nové tréninkové sezóny. Startujeme jako vždy uprostřed září – na první trénink se tak můžete těšit 13. září 2010. Nezapomeňte na členské příspěvky!!!

Časový rozvrh tréninků zůstává stejný jako minulý rok. Cvičenci ze skupiny Začátečníci (nyní Začátečníci „A“) se tedy v pondělí (a ve čtvrtek) dostaví na trénink v 17 hodin, Pokročilí v 18:30. Nábor z minulého roku (nyní Začátečníci „B“) se dostaví v úterý od 18:00.

Tréninky nového Náboru budou probíhat každé úterý od 17:30 do 19h v malé tělocvičně. První, převážně informativní trénink proběhne v úterý 14. září od 17:30 hodin. Budeme se na Vás těšit! Více informací o novém Náboru zde.

Pozor!

Nezapomeňte do konce září zaplatit čl. příspěvky na nový školní rok. Je možné zaplatit celou částku najednou nebo ve dvou splátkách vždy na začátku školního pololetí. Pro skupinu Začátečníci „A“ a Pokročilí je to 3000,– Kč nebo 2× 1600,– Kč. Pro skupiny, kteří cvičí pouze 1× týdně, tedy pro sk. Nábor a Začátečníci „B“ (Nábor z minulého roku), je to 2500,– Kč nebo 2× 1300,– Kč.

Pokud náš klub navštěvují sourozenci, mladší ze sourozenců platí pouze polovinu členského příspěvku.

blog comments powered by Disqus