Láďa do našeho klubu přišel před cca dvěma lety, aby si rozšířil své znalosti bojových umění. Už v té době měl mnoho zkušeností z Juda a Jiu-Jitsu ve kterých i závodil. Nyní se Láďa věnuje BJJ a karate. Letošní rok opět intenzivně závodí a reprezentuje náš klub Shotokan Karate Chrudim.

O víkendu jsme se zúčastnili tradičního podzimního semináře se senseiem Shinji Akitou (6. Dan) v Táboře. Sensei má tréninky zaměřené především na základní techniky a ladění drobných detailů, díky kterým se technniky stávají efektivní a maximálně účinné. Nemusí se to tak zdát, ale často je to velmi náročné na provedení, ať už kvůli koordinaci nebo fyzickým limitům každého jedince.

Pro školní rok 2019/2020 spouštíme nábor dětí do začátečnické skupiny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

První trénink bude 3.října. Těšíme se na Vás!

Tradičně proběhlo před koncem školního roku páskování (zkoušky STV). V galerii vám přinášíme výběr fotografií z jeho průběhu.

Jako každý rok v květnu se chystáme vyrazit na seminář Kata Keikokai. Tentokrát 3.-5. května v Českých Budějovicích.

Tradiční seminář se Shihanem Ochim se letos vrací do Štěrboholské sportovní haly. Jako každý rok se zúčastní i výprava z našeho klubu.

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prezentaci klubu, která se koná za podpory Města Chrudimě.

Tradiční seminář Kata Keikokai se letos uskuteční v Táboře 4.-7. května. Jako každý rok se zúčastní i výprava z našeho klubu.

1 2 3 4 5 6 7 12 17 22