Z kapacitních a organičních důvodů, jsme se rozhodli udělat změny v časech tréninků pro jednotlivé skupiny.

Tréninky karate ve školním roce 2020/21 začnou v pondělí 7.září 2020. Případné změny tréninků, kvůli opatřením proti šíření Covid-19 , budeme sdělovat prostřednictvím emailu, FB a webových stránek.

Tréninky karate jsou do konce školního roku zrušeny. Vedení školy bohužel nemůže z personálních a finančních důvodů za současného stavu zajistit podmínky pro vnitřní sportoviště, stanovené vládou.

Bohužel vám musíme oznámit, že v důsledku nařízení vlády proti šíření koronaviru je uzavřena ZŠ U Stadionu, ve které cvičíme. Až do odvolání odpadají i tréninky karate.

Připomínáme, že tento týden jsou v Pardubickém kraji jarní prázdniny a tréninky tedy odpadají!

Letos se opět vypravíme do Štěrboholské sportovní haly na seminář se shihanem Hideo Ochim (9.Dan JKA).

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na naši Vánoční prezentaci. Brzy se můžete těšit na fotky z průběhu.

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prezentaci klubu, která se koná za podpory Města Chrudimě

K vidění budou ukázky základních technik, kata, řízeného i volného kumite a praktické sebeobrany. Hostem je tradičně Jan Michánek, který povede odpolední trénink.

Láďa do našeho klubu přišel před cca dvěma lety, aby si rozšířil své znalosti bojových umění. Už v té době měl mnoho zkušeností z Juda a Jiu-Jitsu ve kterých i závodil. Nyní se Láďa věnuje BJJ a karate. Letošní rok opět intenzivně závodí a reprezentuje náš klub Shotokan Karate Chrudim.

1 2 3 4 5 6 12 17 22