Rok se otočil a nás opět čeká tradiční seminář se známým japonským intruktorem shihanem Hideo Ochim, který se odehraje o víkendu 21. – 22. února v obrovské štěrboholské hale.

Opět Vás zveme na naše tradiční klubové soustředění ve sportovním areálu Tesla Vršov v Horním Bradle, které se letos uskuteční v termínu od 4. do 11. července 2009!

Letošní rok nás opět čeká velké množství zajímavých seminářů, soutěží a dalších akcí. Zde se můžete podívat na jejich detailní kalendář.

Jako mnohaletý trenér německé reprezentace karate a japonský delegát pro evropské karate patří sensei Hideo Ochi k světoznámým renomovaným učitelům karate stylu shotokan. Sensei Ochi oslavil v roce 2000 své šedesáté narozeniny, bydlí a žije v Bottropu, pokud ovšem není zrovna na cestách, aby vedl spolkové, evropské i světové semináře karate.

Jménem našeho sportovního klubu Shotokan karate Chrudim bych Vám rád popřál mnoho dobré energie do nadcházejícího roku 2009.

Jako každý rok ve vánočním čase, i letos do našeho dojo zavítají přátelé z chomutovského Tiger Relax Clubu a povedou regionální seminář allkampf-jitsu a zkoušky na STV.

1 7 12 15 16 17 18 19 20 21 23