Letošní rok nás opět čeká velké množství zajímavých seminářů, soutěží a dalších akcí. Zde se můžete podívat na jejich detailní kalendář.

Jako mnohaletý trenér německé reprezentace karate a japonský delegát pro evropské karate patří sensei Hideo Ochi k světoznámým renomovaným učitelům karate stylu shotokan. Sensei Ochi oslavil v roce 2000 své šedesáté narozeniny, bydlí a žije v Bottropu, pokud ovšem není zrovna na cestách, aby vedl spolkové, evropské i světové semináře karate.

Jménem našeho sportovního klubu Shotokan karate Chrudim bych Vám rád popřál mnoho dobré energie do nadcházejícího roku 2009.

Jako každý rok ve vánočním čase, i letos do našeho dojo zavítají přátelé z chomutovského Tiger Relax Clubu a povedou regionální seminář allkampf-jitsu a zkoušky na STV.

Zveme Vás na tradiční vánoční prezentaci klubu a exhibici bojových umění karate-do a allkampf-jitsu, která se uskuteční v neděli 14. prosince od 10 do 12 hodin ve velké tělocvičně ZŠ U Stadionu.

Tento víkend se nám sešly hned dvě významné akce. Seminář japonského instruktora JKA karate Shinjiho Akity v dalekém Českém Krumlově a Národní seminář allkampf-jitsu v Chomutově.

1 6 12 14 15 16 17 18 19 20 22