Z důvodu statických problému tělocvičen na ZŠ U Stadionu je jejich provoz dočasně pozastaven, v týdnu od 6. dubna tedy v těchto prostorách odpadají tréninky všech skupin klubu. Sledujte proto prosím internet, o případných náhradních řešeních Vás zde budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

Výprava z našeho klubu se letos zúčastní tradičního čtyřdenního semináře Shotokan kata Keikokai zaměřeného na cvičení kata pod vedením prvotřídních instruktorů. Podívejte se na propozice a připojte se! Exkluzivním instruktorem letošního ročníku je Koichi Sugimura (7. Dan JKA), hlavní instruktor JKA Švýcarsko.

Nevíte, kde sehnat obi (pásek), karate-gi (kimono), nebo jakékoliv jiné vybavení pro cvičení bojových umění? My Vám poradíme.

Kdo dosud neodevzdal přihlášku nebo nezaplatil a má zájem zúčastnit se letošního klubového soustředění v Horním Bradle, má možnost tak učinit nejpozději do úterý 31. března. Přihlášky bez uhrazeného poplatku bohužel nemůžeme přijmout. Děkujeme.

Ve čtvrtek 2. dubna od 17 hodin se ve velké tělocvičně ZŠ U Stadionu uskuteční zkoušky na 9. – 4. kyu.

Zúčastnili jsme se avizovaného semináře se shihanem Ochim ve dnech 21. – 22. února 2009. Můžete se podívat na fotky.

Kdo by měl zájem připojit se k již dlouho avizované hromadné objednávce našeho klubu u \firmy Kaze\, přihlašte se do pátka 13. února u některého z trenérů. Pozor! Můžeme objednat pouze ten materiál, za který přijmeme platbu.

Rok se otočil a nás opět čeká tradiční seminář se známým japonským intruktorem shihanem Hideo Ochim, který se odehraje o víkendu 21. – 22. února v obrovské štěrboholské hale.

Opět Vás zveme na naše tradiční klubové soustředění ve sportovním areálu Tesla Vršov v Horním Bradle, které se letos uskuteční v termínu od 4. do 11. července 2009!

1 6 12 13 14 15 16 17 18 19 22