NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2023/2024 je otevřen. Pro více informací kontaktuje naše trenéry.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet devět let děti, mládež i dospělé. Letošní rok budeme společně slavit 30 let od založení klubu! Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Trénink začátečníků B pod vedením trenéra Tomáše Zajíce se prodlužuje o půl hodiny.

Devět mladých karatistů z našeho klubu se v sobotu 2. října zúčastnilo za podpory města Chrudimě 2. kola Národního poháru žáků v Milevsku.

Příští sobotu 23. 10. se koná seminář JKA karate v Jihlavě, na který se vydá i výprava z našeho klubu. Přidejte se k nám!

V sobotu 25. září 2010 se koná v ZŠ U Stadionu soustředění zaměřené na přípravu na soutěže žáků, dorostu, juniorů a seniorů (2. 10. Milevsko a 9. 10. Český Krumlov). Zaměřeno bude na soutěžní formy kata a kumite.

1 12 20 21 22 23 24 25 26 35 46