NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2020/2021 je otevřen. Tréninky pro náborovou skupinu začnou v říjnu, pokud bude dostatečný zájem a bude naplněna kapacita. Do náboru přijímáme děti ve věku 8+ let. Pro více informací kontaktujte některého z trenérů.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

Urban Combatives

O víkendu 12.-13. června 2010 jsem se zúčastnil semináře v Olomouci pod vedením Lee Morrisona, hlavního trenéra a zakladatele Urban Combatives z Velké Británie.

Ačkoliv odkaz na informace o soustředění naleznete například o dva články níže, množí se dotazy typu „co si mám s sebou zabalit do baťůžku“.

V sobotu 19. června se výprava z našeho klubu vydává na 2. Národní seminář allkampf-jitsu do Chomutova.

1 11 16 17 18 19 20 21 22 30 40