NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ pro školní rok 2020/2021 je otevřen. Tréninky pro náborovou skupinu začnou v říjnu, pokud bude dostatečný zájem a bude naplněna kapacita. Do náboru přijímáme děti ve věku 8+ let. Pro více informací kontaktujte některého z trenérů.

Sportovní klub Shotokan Karate Chrudim vyučuje již dvacet dva let děti, mládež i dospělé. Tréninky mají kromě výuky sebeobrany také rozvinout morální úroveň jednotlivce. Karate má pět hlavních zásad: shaha o dokonalost charakteru, loajálnost, věrnost a spolehlivost, zdravé úsilí, ohleduplnost k jiným, zřeknutí se násilí.

Karate neslouží k útoku, ale k obranně sebe nebo ostatních. Abychom se naučili lépe bránit na ulici, přidali jsme do našich osnov výuku Allkampf-jitsu – obranného systému navrženého speciálně pro praktickou sebeobranu.

O víkendu 26. a 27.11.2011 se naše desetičlenná výprava zúčastnila již avizovaného tradičního semináře s instruktorem JKA Shinji Akitou (5. Dan) v Českém Krumlově. Sensei Akita je vynikajícím instruktorem Shotokan karate, je známý především jako velký motivátor. (více na www.shinjiakita.net).

1 11 13 14 15 16 17 18 19 21 30 40